Jauniausios seklės

Jauniausios seklės

Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos trečiaklasės Austėja Zemkutė ir Goda Kvietkauskaitė 2019 m. balandžio 3 d. eidamos link autobuso stotelės ir pamačiusios automobilio kliudytą senolę, ne tik nesutriko, bet telefonu nufilmavo iš įvykio vietos nuvažiuojantį automobilį, padėjo parkritusiai moteriškei ir iškvietė pagalbos tarnybas. Vėliau Austėja pasakojo: „Tik akis atitraukiau į šalį, pasisukau, – o močiutė jau guli ant kelio, daiktai pabirę per asfaltą. Dar spėjau telefoną išsitraukti ir užfiksuoti nuvažiuojantį automobilį. Pripuolėme su Goda padėti senutei atsikelti. Tada močiutė pakėlusi ranką bandė stabdyti pravažiuojančius automobilius. Vienas sustojo. Aš pakalbėjau su vairuotoju ir kažkaip savaime pasiūliau jam pašnekėti su policija“.
80-metę senolę atvykusi greitoji medicinos pagalba nuvežė į ligoninę, ten moteriai buvo nustatytas bendras viso kūno sumušimas, ji išleista gydytis namo. Policija, pagal mergaičių telefonu nufilmuotą „VW Passat“ automobilį, nustatė ir surado iš eismo įvykio pasišalinusį vairuotoją.
Už šį sumanų, atsakingą ir pilietišką poelgį Šiaulių apskrities policijos pareigūnai devynmetėms mergaitėms įteikė Angelo sargo statulėles.

Dalinkis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn